Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Сватівській міській дитячо-юнацькій спортивній школі імені Василя Сайфутдінова

Дата: 11.01.2022 11:46

Громадське обговорення проводиться відповідно до п.5 ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонім) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», наказу відділу освіти від 10.01.2022 № 2 «Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Сватівській міській дитячо-юнацькій спортивній школі імені Василя Сайфутдінова».

1. Організатор громадського обговорення: відділ освіти Сватівської міської ради
  2. Найменування об’єкта, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: Сватівська міська дитячо-юнацька спортивна школа
  3. Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти: Василь Сайфутдінов
  4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: трудовий колектив Сватівської міської дитячо-юнацької спортивної школи, адміністрація закладу (рішення педагогічної ради, протокол від 25.05.2021 року №2).
  5. Громадське обговорення буде проходити у формі круглого столу 25 лютого 2022 року о 10.00 годині в актовій залі Сватівського міського молодіжного центру «Духовна криниця імені Миколи Щепенка» Сватівської міської ради Луганської області.
  6. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону для подання пропозицій (зауважень): 92603, м. Сватове, майдан Злагоди, 25, osvita_svt@ukr.net, телефони: (06471)31861, 0662919774

Строк подання пропозицій (зауважень): з 11 січня 2022 року до 10 лютого 2022 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

1. Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 92603, м. Сватове, майдан Злагоди, 25, osvita_svt@ukr.net, телефони: 062919774 (головний спеціаліст відділу освіти Ірина Сеплива)
  2. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: головний спеціаліст відділу освіти Сватівської міської ради Ірина Сеплива
  3.  Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 11 березня 2022 року на офіційному веб-сайті Сватівської міської ради