Продовжуємо співпрацю з міжнародними організаціями

Дата: 15.02.2022 14:07

Інклюзивна освіта є одним із головних пріоритетів освітніх реформ. Сьогодні є велика потреба розвивати інклюзивну освіту на рівні закладів дошкільної освіти, бо ранній і дошкільний вік є важливим для розвитку усіх дітей, а для дітей з особливими освітніми потребами цей період має особливе значення.

Тому розуміючи актуальність даного питання, завдяки ініціативі Сватівського міського голови Віти Сліпець, КЗДО (ясла-садок) № 2 «Веселка» починаючи з 2021 року приймає участь у проєкті «Покращення доступу до інклюзивної та якісної дошкільної освіти у закладах освіти Донецької та Луганської областей» за підтримки  Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Спільно»  за підтримки Німецького Уряду.

Мета даного Проєкту - відкриття однієї інклюзивної групи до грудня 2022 року з відповідним матеріально-технічним наповненням.

Наразі, педагогічний склад дошкільного закладу активно проходить тренінги та вже отримує перше навчальне і технічне обладнання для ресурсної кімнати: проектор, миючий пилосмок, гімнастичні мати, сенсорну гойдалку-гамак, спортивний м’який конструктор, гру «Дженга», безкаркасні крісла-м’ячі.

Тож, крок за кроком, Сватівська міська рада працює над покращенням навчального середовища,  щоб кожна дитина нашої громади могла відчувати себе безпечно та захищено здобуваючи дошкільну освіту.