За інформацією Сватівського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

Дата: 02.03.2022 16:33

Адміністрація Сватівського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів повідомляє, що станом на 02.03.2022 в будинку-інтернаті перебуває 65 осіб. Це громадяни похилого віку та особи з інвалідністю за загальним захворюванням.

На сьогоднішній день усі комунікації в нашому закладі справні. Є світло, водопостачання, працює котельня, яка забезпечує опалення будинку-інтернату.

Підопічні нашого закладу забезпечені засобами гігієни, одягом в необхідній кількості. В безперебійному режимі працює пральня.

Наявний запас продуктів харчування. Були перебої з забезпечення хлібом та м’ясними продуктами, але надають допомогу фермерські господарства. Таким чином станом на 02.03.2022 підопічні будинку-інтернату повністю забезпечені продуктами харчування та усім необхідним для нормальної життєдіяльності.

Адміністрація та усі співробітники будинку-інтернату працюють в штатному режимі та здійснюють необхідний догляд за нашими мешканцями.