Це гасло в кожного з нас в серці, ось вже 365 днів.

Триває рік від початку повномасштабного вторгнення росії на нашу землю і 9 років йде війна в Україні.

24 лютого 2022 року - день, який змінив наше життя, день, згадуючи який у кожного з нас з’являється щем у серці і тривога накатує знову і знову… Чи думали ми, що в 21-му столітті в самому центрі Європи може роз`язватися така страшна трагедія – жорстока, кривава війна? Що ниций агресор вдереться в наше спокійне, мирне, налагоджене життя і все зруйнує? Чи зможе він, як одержимий маніяка, вбивати беззбройних людей, катувати, ґвалтувати, принижувати та залякувати, і від цього отримувати задоволення, насолоду? Виявилося, що так - росія може…. Може вже рік…. Може дивитися на свої злочини - і радіти від цього. Тому Україні треба вистояти і Перемогти - заради майбутнього наших дітей, заради спокійної старості наших батьків, заради мирного щасливого життя українського народу! Завтра настане цей трагічний день, який змінив, який згуртував, який загартував українську націю!