Фото без описуВідділ культури, молоді та спорту Сватівської міської ради на сторінці ФБ Сватова Лучка опублікував здобутки за участі сватівчан у інтернет-акції до Дня рідної мови! Нам є чим пишатися!

#деньрідноїмови #живамова

З 1 по 28 лютого Луганським обласним центром народної творчості було ініційовано проведення обласної творчої інтернет-акції «Жива мова – живий народ», яка присвячена Міжнародному дню рідної мови.

До участі у творчій акції надали свої авторські твори учасники літературних (поетичних) об’єднань, клубів за інтересами, аматори-поети, письменники та літератори Луганської області, у яких висловлювали любов до рідної мови.

Учасники Творчої акції отримали Подяки за участь, їх твори будуть надруковані в літературній збірці Луганського обласного центру народної творчості «Жива мова – живий народ». Дякуємо за підтримку! Чекаємо на презентацію літературної збірки!