Триває збір інформації з метою увічнення пам’яті наших земляків, які загинули, виборюючи незалежність і суверенітет України, а також про воїнів з інших областей України, які віддали своє життя, боронячи Сватівську громаду від російського агресора.

На превеликий жаль, на фронті гинуть найкращі сини і доньки українського народу. Наш обв’язок - зберегти світлу пам'ять про їх самовідданий подвиг, викарбувати в історії нашої країни ім’я кожного.

Молимося, щоб Бог уберіг наших захисників на фронті, щоб настала Перемога, щоб розквітла наша держава, а страшні події війни ніколи не повторювалися в майбутньому.

Звертаємося до родичів, близьких, побратимів Героїв! Для створення реєстру Сватівської МВА «Герої-захисники, які віддали життя за Україну» прохаємо надсилати на електронну пошту Сватівської МВА mva_zvern@ukr.net наступні відомості:

- прізвище, ім’я, по-батькові

- дата та місце народження

- дата та місце смерті

- особисте фото ( за наявності)

- коротку історію життя Героя (місце народження, чим займався в мирному житті, обставини смерті, тощо).

Отримана інформація буде використана з урахуванням вимог ЗУ «Про захист персональних даних». Телефон для довідок: 0938035287