Під час перебування в робочому відрядженні начальника Сватівської МВА у м. Кропивницький, було вирішено питання щодо отримання допомоги, консультаційних та адміністративних послуг жителями Сватівської громади на базі Щастинських гуманітарних хабів Луганської ВЦА «Луганщина моя». З цією метою Олександр Іванович зустрівся з головою Щастинської РДА – начальником Щастинської РВА Тетяною НОВІКОВОЮ.

На сьогодні такі хаби розташовані у трьох обласних центрах на півночі, у центрі і на півдні нашої держави:

м. Одеса, вул. Катерининська, 32, тел. 099-013-20-26

м. Суми, вул. Магістратська (Першотравнева), 29, каб. 2, тел. 063-551-35-11

м. Кропивницький, вул. Чарльза Дарвіна, 25, тел. 099-530-75-96

В ході зустрічі обговорювалося питання щодо можливості надання медичної допомоги ВПО Луганщини на базі Щастинського гуманітарного хабу Луганської ВЦА «Луганщина моя» в м. Суми лікарями Сватівського Центру первинної медико-санітарної допомоги та укладання відповідного Меморандуму про співпрацю.