Джерело: сторінка у соціальній мережі Фейсбук начальника Луганської обласної військової адміністрації Артема Лисогора

#Працюємо_для_людей

Допомога жителям Луганщини – пріоритет роботи Луганської обласної військової адміністрації та мій особисто. Незалежно від того, чи перемістились вони на підконтрольну українському Уряду територію, чи вимушені чекати нашої Перемоги в окупації.

Усі ваші питання, які пов’язані із діяльністю або бездіяльністю місцевих органів влади, захисту ваших прав і свобод, неналежного функціонування гуманітарних хабів тощо будуть оперативно розглянуті та опрацьовані.

Контакти сектору роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації:

- телефон: +380970705225

- електронна адреса: zvern.loga.gov.ua@ukr.net

- на офіційному веб-сайті Луганської обласної державної адміністрації

«інтернет-приймальня облдержадміністрації»

- щоденно з 8.00 до 20.00 працює «гаряча лінія» облдержадміністрації:

+380633064850, +380668336831.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» в зверненні обов’язково має бути зазначено: П.І.Б., місце проживання, електронна адреса, підпис заявника та дата.

Для зворотного зв’язку та оперативного опрацювання звернень пропонуємо надавати номер телефону.