Щодо набору кандидатів до Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сватівській міській військовій адміністрації Сватівського району Луганської області

Розпорядженням начальника Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області № 74 від 25.04.2023 р. створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Сватівській міській військовій адміністрації. Основною метою створення Ради є залучення внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали від військової агресії проти України до вирішення місцевих питань, зокрема, шляхом залучення членів Ради до участі у засіданнях робочих груп, комісій тощо, до розробки та виконання місцевих програм у сфері захисту прав ВПО та розбудови миру, у сфері соціального захисту, зайнятості населення, забезпечення житлових, майнових прав тощо.

До формування складу Ради ВПО при Сватівській міській військовій адміністрації запрошуються: громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Сватівської міської територіальної громади, які є внутрішньо переміщеними особами, що обліковані на території Сватівської міської територіальної громади та/або є постраждалими внаслідок військової агресії РФ проти України, та/або є представниками місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які реалізують проєкти у сфері захисту прав ВПО та цивільного населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України на території Сватівської територіальної громади, та/або є посадовими особами/співробітниками Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області.

Для участі у відборі до складу Ради ВПО необхідно подати наступні скан-копії документів на електронну адресу Сватівської міської військової адміністрації (mva_zvern@ukr.net ):

1. Заява написана власноруч на ім'я начальника Сватівської МВА;

2. Мотиваційний лист кандидата;

3. Резюме та автобіографія кандидата;

4. Згода на обробку персональних даних;

5. Затверджена керівником або іншою уповноваженою особою інформація за останні 6 місяців про діяльність інституту громадянського суспільства у відповідності до цільового спрямування діяльності Ради, який делегує свого представника до складу ради (для кандидатів від громадських та благодійних організацій);

6. Відомості з ЄДР про зміну місцезнаходження суб’єкта господарювання на Сватівській територіальній громаді після 24.02.2022 року та документальне підтвердження сплати податків до бюджету Сватівської територіальної громади (для представників переміщеного бізнесу в Раді);

7. Рішення про делегування кандидата до складу Ради (для кандидатів від суб’єктів господарювання або громадських та благодійних організацій).