24 травня у гуманітарному хабі Гірської громади в Хмельницькому вестимуть прийом лікарі Червоного Хреста.

У складі мобільної медико-психологічної бригади - сімейний лікар, гінеколог, психолог.

Цей проєкт у Хмельницькій області реалізує Норвезький Червоний Хрест спільно з Хмельницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

У його рамках надається медична допомога внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах Хмельницької області.

Зокрема, огляд лікарів, діагностика, у тому числі вимірювання рівня цукру у крові (натще), артеріального тиску, сатурації та, за потреби, направлення до вузькопрофільних спеціалістів. Також працівники мобільних бригад видаватимуть необхідні медикаменти. Під час прийому можна отримати консультацію психолога.

Всі послуги мобільні бригади надають за місцем розміщення внутрішньо переміщених осіб безоплатно без попереднього запису.

Адреса: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 122.