Джерело : Луганська обласна державна адміністрація

По Білогорівці нанесено авіаудар, лікарня в Біловодську заповнена важкопораненими окупантами, на так звані медичні огляди українських дітей росіяни вже витратили понад 1,4 млн рублів

Стосовно Білогорівки росіяни не озвучують ніяких дат та строків, якщо вони були, то вже давно і багато разів порушені, – українські військові надійно тримають оборону селища, – запевнив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

«Ворог і позавчора, і вчора намагався штурмувати Білогорівку, наземні атаки росіян підтримувалися артилерією та авіацією, але успіху вони не досягли, – додав Артем Лисогор. – В останні місяці два вже тенденцією стало підбиття застарілої броньованої техніки противника. Якщо раніше це були поодинокі випадки, то навесні вони почастішали. От днями на нашій ділянці фронту знищено одразу чотири БМП-1, які давно були зняті з озброєння в армії рф, але через брак техніки їх теж кинули в бій».

Артилерійських та мінометних обстрілів минулої доби зазнали Стельмахівка, Невське і Білогорівка.

Противник продовжує використовувати цивільні медичні заклади у власних цілях.

Так, у Центральній районній лікарні Біловодська, яку загарбники перетворили на військовий шпиталь, не залишилося вільних місць – заклад переповнений російськими окупантами з пораненнями різного ступеня важкості.

Влада рф вже витратила цьогоріч більше 1,4 млн рублів на проведення «профілактичних медичних оглядів» дітей на окупованих територіях.

Так звані «медичні огляди» відбуваються швидко та вважаються лише формальністю, яку росіяни використовують як привід для подальшого вивезення дітей до закладів рф на нібито оздоровлення. Саму процедуру проводять «незалежні» лікарі з регіонів росії.