Фото без опису

Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

 

До Луганська окупанти привезли два мобільні крематорії для знищення тіл власних загиблих, росіяни хочуть звільнити від кримінальної відповідальності своїх військових за злочини середньої тяжкості, по Райгородці та Макіївці завдано авіаудари

«Противник знов активізувався на Сватівщині – спробував наступати на Стельмахівку, але отримав вогневу відповідь від українських захисників та відійшов, – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор, коментуючи безпекову ситуацію в регіоні за 15 червня. – Ворог не зменшує й кількість застосованої на нашій ділянці фронту авіації. Цього разу авіаудар він скерував по Райгородці та Макіївці».

Мінометних та артилерійських обстрілів зазнали Новоселівське, Стельмахівка, Невське та Білогорівка.

Окупанти щодня зазнають значних втрат. Їхні військові шпиталі на Луганщині переповнені пораненими. Тих, кого більш-менш вдалося стабілізувати, вони одразу виписують і повертають на фронт, аби звільнити койко-ліжка для інших.

Із загиблими вирішили простіше. Після того, як в Луганську останнім часом декілька разів розквітала «бавовна», до міста доправили два мобільних крематорії, завдяки яким загарбники намагатимуться позбавитися слідів від безповоротних втрат.

Тим часом, до держдуми рф внесено законопроєкт, який має звільнити від кримінальної відповідальності російських військових за злочини невеликої та середньої тяжкості. Більш того, контрактники та мобілізовані будуть звільнені від відповідальності, якщо порушили закон до моменту прийняття цього документу. Тим, кого вже було засуджено, обіцяють погасити судимість.

Тобто, якщо раніше так звані «правоохоронні органи лнр» просто закривали очі на злочинні дії росіян проти цивільного населення, то наразі туди навіть можна не звертатися із заявами – ніхто нічого взагалі не робитиме. Постраждалим від «руського миру» залишається тільки терпіти його.