Постановою КМУ від 30 травня 2023 р. № 565 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 38" внесено зміни щодо складу комісії з розгляду питань надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

До складу комісії окрім представників від уповноваженого органу, обов’язково повинні входити представники громадськості. Кількість представників від громадськості не може бути меншою однієї третини загального складу комісії.

З метою виконання постанови КМУ пропонуємо надати пропозиції від жителів Сватівської громади щодо членства в комісії.

Клопотання щодо кандидатів на включення до складу комісії просимо надсилати на ім'я начальника Сватівської МВА Олександра МІТКЕВИЧА на офіційну адресу Сватівської МВА mva_zvern@ukr.net з зазначенням реквізитів, визначених ЗУ «Про звернення громадян»: ПІБ, адреса фактичного місця проживання, контактний телефон, електронна пошта.

Термін подачі клопотань – до 25 червня 2023 року.