Звертаємося до жителів нашої громади допомогти у визначенні кандидатів з числа наших земляків. Пропозиції щодо кандидатур сватівчан та жителів громади, які від початку повномасштабного вторгнення зробили вагомий внесок у справі оборони України та (або) розбудову української державності, приймали активну участь у науково-організаційний та просвітницькій діяльності, роботі над розвитком системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятуванню життів надсилайте на електронну адресу mva_zvern@ukr.net до 12.00 27.06.2023 року.

Головний принцип у доборі кандидатів: обрані люди мають мотивувати інших на таку ж самовіддану поведінку. Це можуть бути: вчитель та/або викладач ВНЗ (закладу ССО або СПТО), медичний працівник, співробітник ДСНС, співробітник поліції;, співробітник органу місцевого самоврядування, учасник територіальної оборони, ветеран російсько-української війни, військовий (діючий), представник громадського об’єднання, представник органу цивільного захисту населення, активні представники ВПО, представник не вказаних вище категорій громадян, що заслуговує на відзнаку.

Чекає на ваші пропозиції!