Службою у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області проводиться просвітницька та інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запровадження патронату над дитиною, захисту права кожної дитини на проживання в умовах, наближених до сімейних.

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики.

На превеликий жаль, є діти, які не мають змоги мешкати з рідними батьками, та ще значна кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування виховується в інституційних закладах.

Особливо це дуже важливо саме зараз, в умовах воєнного стану в Україні. Саме для таких дітей необхідно розвивати альтернативні форми сімейного виховання. Реформа деінституціалізації спрямована на те, щоб кожна дитина виховувалась у благополучній родині, оповитими турботою, любов’ю та родинним теплом.

Бажання взяти на виховання дитину, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей. Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.

На теперішній час, популяризація сімейних форм виховання дасть можливість не тільки надати сімейно тепло дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, а й за відсутності підходящої роботи забезпечить роботою самих батьків.

Якщо Ви небайдужі до долі дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, маєте бажання мати велику родину і подарувати сімейну турботу дитині, звертайтеся за фаховою консультацією до служби у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області за номером телефону: 0938035287.