Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

⚡️Мешканці, які евакуюються з населених пунктів Куп'янського району Харківської області, можуть знайти житло у безпечних районах країни за допомогою програми «Прихисток».

▪️Ініціатива «Прихисток» створена за принципом дошки оголошень. Власники житла, які готові прихистити у себе вдома переселенців, залишають оголошення про вільне житло та контакти. А люди, які потребують житла, можуть одразу його знайти та забронювати на декілька днів або довший період. Житло у межах програми надається безкоштовно.

▪️Знайти житло можна зареєструвавшись на сайті «Прихисток». Після реєстрації за допомогою системи фільтрів можна підібрати оптимальне помешкання та зв’язатися з його власником.

▪️За умовами програми ті, хто надав прихисток, отримають компенсацію від держави на сплату комунальних послуг.

▪️Мінреінтеграції визначено Урядом відповідальним виконавцем проєкту «Прихисток». Наразі Міністерство веде відповідний облік та координує компенсацію витрат власникам житла за прихисток переселенців.

#Мінреінтеграції