Сьогодні 19 серпня православні християни відзначають свято Преображення Господнього і Спаса Господа нашого Ісуса Христа!

Згідно з біблійними переказами, цього дня Ісус Христос явив людям свою божественну сутність, а голос з неба закликав слухати Сина Божого.

Ще це свято називають Яблуневим Спасом. Традиційно сьогодні святять яблука в церкві, а потім ставлять на стіл, пригощаючи рідних і близьких. Є таке повір`я, якщо сьогодні загадати бажання і з'їсти освячене яблуко, то задумане обов'язково здійсниться!

У це велике свято бажаймо один одному здоров'я, душевного спокою і найголовніше зараз - миру. Нехай наш Господь благословить і вбереже наші душі від скверни, поганих помислів і злих людей. Нехай у наших серцях зміцниться свята віра, а життя стане добрим, світлим, благополучним і радісним. Молімося за нашу Україну, за наших Захисників, за Перемогу світла та добра!

Зі святом!