Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

⚡️ Днями в Національному інформаційному бюро відбулась нарада під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук за участі представників громадських організацій. Її було присвячено правовому режиму на територіях, які будуть деокуповані.

▪️Учасники погодились, що питання перехідного правосуддя потребують комплексного підходу і внесення змін до багатьох нормативних актів.

▪️Для цього домовилися спільно виробити й ухвалити стратегію, на базі якої міністерства та відомства напрацьовуватимуть профільні законопроєкти щодо змін законодавства.

▪️Зокрема, йдеться про такі складові як перехідний період, конвалідація правочинів, актів цивільного стану та судових рішень, які мали місце на ТОТ, люстрація, амністія й інші питання перехідного правосуддя.

▪️За результатами наради створено робочу групу для розробки вказаної стратегії.

#Мінреінтеграції