Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

Розвідник Ілля Доценко (позивний Грек), родом зі Сватового. До війни працював в агросекторі. У вільний час любив подорожувати.

Коли почалося повномасштабне російське вторгнення, Ілля разом із рідними переїхав на Хмельниччину. І вже там вирушив до військкомату, щоб приєднатися до лав захисників.

Воював у складі 132-го окремого розвідувального батальйону Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Був розвідником-гранатометником.

Під час війни Ілля одружився.

6 червня 2023 року внаслідок ворожого авіаудару в районі села Омельник Запорізької області захисник загинув.

«Багато його подвигів, про які, мабуть, ніколи не дізнаються цивільні, залишаться в памʼяті побратимів, які в той момент тримали зброю поряд із ним. Розвідник з великої букви. Людина, яких, мабуть, більше нема. Коли група була під щільним вогнем ворожих куль та артилерії, єдиним, хто її погодився вивезти, був Грек», – написав про загиблого побратим Михайло.

Вічна пам‘ять Герою!

Меморіал героїв