28 липня 20232 року Президентом України Володимиром Зеленським підписано Указ про перенесення Дня всиновлення з 30 вересня на 17 вересня. Тому сьогодні своє свято відзначають родини, в яких виховуються всиновленні дітки!

Усиновлення –це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Одночасно, це велика відповідальність за долю дітей, які знайшли нові родини. Усиновлювачами, опікунами, піклувальниками стають за покликом серця, за щирим почуттям любові та бажанням дарувати щастя. Усиновлювачі – люди з великим добрим серцем, яке бажає ділитися своїм теплом та турботою.

Сьогодні ми дякуємо тим, хто сміливо та гідно йде цим шляхом, радіємо за тих діточок, які знайшли нові родини, тепло та сімейний затишок! Будьте щасливими, хай в Ваших домівках лунає дитячий сміх, а в очах дітей світяться вогники радості! Хай легкою буде Ваша доля!