Фото без опису

Головною метою Марафону є:

🔷🔶- проведення спортивних заходів благодійного спрямування заради популяризації ідеї здорової нації та рухомого способу життя;

🔷🔶- спонукання до підвищення та розвитку українського духу в суспільстві;

🔷🔶- залучення представників з усіх областей України до участі задля утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.

Марафон проводиться з 5 жовтня по 31 листопада у чотири етапи: – Реєстрація учасників – з 5 жовтня по 5 листопада; - Реєстрація результатів участі – з 5 жовтня по 10 листопада; – Оголошення переможців – 13 листопада; – Надсилання дипломів та дарунків – до 31 листопада.

Такий масштабний захід організовується вдруге. Навесні 2023 року благодійний фонд «Відсоток Небайдужих» проводив Всеукраїнський спортивний марафон «Крок», приурочений Міжнародному дню спорту заради миру та розвитку. Тоді, завдяки вашій щирій інформаційній підтримці Марафон об’єднав понад сотню українських спортсменів та зібрав майже три тисячі гривень, що були передані на підтримку Збройних сил України. Як завжди, увесь прибуток, отриманий під час Марафону, буде передано на потреби Збройних Сил України.

✍Щоб взяти участь у Марафоні 💪‼️необхідно виконати п’ять простих кроків:

1. Перейти на сайт події за покликанням: https://krok.kod-natsii.com/;

2. Сплатити благодійний внесок за участь;

3. Заповнити форму реєстрації на участь в Марафоні;

4. Подолати забіг/заїзд відповідно до обраної дисципліни та дистанції;

5. Завантажити свій результат у форму подання результату.

‼️Більш детальні умови проведення Марафону містяться у Положенні, яке розміщено на сайті події за покликанням: https://krok.kod-natsii.com/.