Поліція Луганської області

На сьогодні світло може зникати без попередження лише у випадку надзвичайних ситуацій, наприклад, стихійних лих чи ударів ворога по критичній інфраструктурі.

Ось декілька порад для населення, як діяти під час відключення електроенергії:👇🏻

💡вимкніть усі електричні побутові прилади з розеток;

💡будьте особливо обережними під час використання свічок та сухого спирту;

💡під час перебування поблизу проїзної частини або її перетину обов'язково користуйтесь світлоповертальними елементами;

💡у випадку обриву та обвисання дротів не наближайтеся до них;

💡будьте особливо обережними, коли знаходитесь в неосвітлених місцях в темну пору доби, не відпускайте дітей без супроводу дорослих.

Радимо всім заздалегідь підготуватися до можливого зникнення електроенергії та мати про запас продукти, воду, ліки, теплі речі, ковдри та паливо для автомобіля.

Також звертаємось до водіїв та пішоходів з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху та бути надзвичайно уважними й обережними, особливо за

умов відсутності вуличного освітлення.

Правильно оцінюйте дорожні обставини, дотримуйтеся швидкості руху та дистанції між транспортними засобами. У темну пору доби пішоходам варто вмикати ліхтарі на мобільних телефонах, носити світловідбивачі на одязі.

Бережіть себе та своїх близьких!