Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини при Сватівській МВА обслуговує внутрішньо переміщених осіб Луганської області, які знайшли тимчасовий прихисток в Броварській громаді. Це родини з дітьми, одинокі пенсіонери, люди з інвалідністю. Не всі можуть отримати гуманітарну допомогу саме за адресою розташування Центру в м. Бровари. Тому, в діяльності Координаційного Центру передбачена доставка гуманітарної допомогу по м. Бровари та Броварському району для категорії маломобільних ВПО. І сьогодні санітарно-гігієнічний набор від МОМ було доправлено в с. Рожни Броварського району, де проживає переселенка з м. Лисичанська, людина похилого віку з інвалідністю. Катерина Іллівна була дуже розчулена увагою начальника міської військової адміністрації Олександра МІТКЕВИЧА, працівників МВА та щиро дякувала за небайдужість і оперативність вирішення її питання.