Джерело: Гуманітарний ХАБ при Сватівській МВА м.Бровари

Протягом тижня 277 родин з Луганщини отримали допомогу у Координаційному центрі від Міжнародної організації з міграції (МОМ) у вигляді гігієнічних наборів. Також була доставлена допомога для бабусі похилого віку з інвалідністю переселенки з Луганщини, яка проживає у с. Рожни Броварського району. В той час коли батьки отримували допомогу діти мали змогу відвідати дитячу кімнату, яка розташована у стінах Центру , у якій можна цікаво провести час займаючись малюванням та граючись у різноманітні ігри. Також у дитячій кімнаті є в наявності дитяча література та різноманітні журнали для читання.

Працівниками Координаційного центру було надано 11 консультацій з загальних питань, з питань пошкодженого/зруйнованого майна, з питань соціального захисту населення та понад 100 відповідей на телефон «гарячої лінії». Дитячу кімнату та бібліотеку протягом тижня відвідало понад 20 дітей та 10 дорослих Луганчан.

Координаційний центр Сватівської МВА «Луганщина моя» - це осередок гуртування, спілкування та змістовного проведення часу луганчан, а також місце для отримання різних видів послуг та вирішення проблем гуманітарної допомоги.

Адреса Координаційного центру: Київська область, м. Бровари, вул.. Героїв України, 30. Контактний телефон: 0938035273, Графік роботи: вівторок-субота з 10.00 -15.00.