Джерело: Гірська міська військово-цивільна адміністрація

Сьогодні внутрішньо переміщені особи з Луганської області, які зареєстровані у Корсунь-Шевченківському гуманітарному хабі Гірської громади, відвідали культурний захід.

Художній керівник комунального закладу «Сватівський міський Народний дім «Сватова-Лучка» Сватівської міської ради організував для наших земляків екскурсію до Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника.

Відвідувачам розповіли про історію краю, біографії визначних людей Корсунщини від давніх часів до Героїв сучасності, а гості захоплено розглядали старовинні експонати.

Крім того, організатор заходу ознайомила присутніх з творчістю народної майстрині Луганщини – Людмили Свілогузової, один із рушників якої нині прикрашає стіни музею державного заповідника.

Гірська міська ВА висловлю щиру вдячність організатору заходу та працівникам заповідника за підтримку луганчан.