Фото без опису

Джерело: Сватівська райдержадміністрація - районна військова адміністрація

Звертаємо увагу ВПО, щодо підтримки вразливого населення у нещодавно звільнених районах України Міжнародною організацією з міграції (МОМ)

З 1 жовтня в Україні запроваджена нова сума виплат багатоцільової грошової допомоги від МОМ у розмірі 3600 гривень на місяць. Такі виплати здійснюються протягом 3 місяців.

Ця зміна відбулася через те, що попередня сума (2220 гривень) є недостатньою для покриття базових потреб громадян. Тому розмір виплат був переглянутий. Цей процес буде регулярним, із коригуванням відповідно до значних цінових змін.

Усі, хто реєструються та мають право на отримання допомоги після 1 жовтня 2023 року, отримають збільшену суму. Для осіб, зареєстрованих до цієї дати, сума переказу відповідатиме чинному розміру 2220 гривень на члена сім’ї.

Реєстрація на грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції буде доступною у Харкові з 11 жовтня 2023 року.

Для отримання додаткової інформації щодо програми багатоцільової грошової допомоги від МОМ можна звернутися на гарячу лінію:

• (095) 106-55-55 (безкоштовно лише для Vodafone);

• (096) 106-55-55 (безкоштовно лише для Київстар);

• 0 800 210 555 (безкоштовно для всіх операторів).

Для отримання права на програму грошової допомоги в Україні списки осіб на нещодавно звільнених територіях України повинні бути подані МОМ через відділення АТ «Укрпошта» протягом чотирьох місяців після звільнення території.

Якщо списки буде надано у зазначений строк, то особи матимуть право на отримання багатоцільової грошової допомоги у розмірі 3600 грн на місяць із виплатою допомоги протягом трьох місяців. Платежі будуть здійснені після усунення дублікатів/повторень з іншими організаціями, які також працюють в цій області.