Пенсійний фонд України відповідає на самі поширені питання

#ВідповідіФонду

❓ Чи враховується до сукупного доходу сім’ї при призначенні субсидії одноразова матеріальна допомога на оздоровлення?

📝 Допомога, компенсація, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності і є одноразовою та отримана протягом одного календарного року, не враховується до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №632).