Фото без опису

Джерело: Гуманітарний ХАБ при Сватівській МВА м.Бровари

Україна не є винятком, тому робота Координаційного центру при Сватівській міській військовій адміністрації "Луганщина моя" має велике значення.

Один з найважливіших видів допомоги полягає у наданні гігієнічних наборів, які містять різні гігієнічні засоби, такі як мило, зубна паста, зубна щітка, шампунь та інші засоби. Це допомагає внутрішньо переміщеним особам зберегти своє здоров'я та гігієну в умовах пересування.

Також працівники Координаційного центру надають консультації з різних питань, таких як отримання витягів з реєстру територіальної громади, консультування з компенсації за пошкоджене або знищено майно, отримання пільг для пільгових категорій населення в приймаючій громаді та інших питань пов'язаних з соціальним захистом населення. Це дозволяє внутрішньо переміщеним особам вирішувати свої складні питання та покращувати своє соціальне становище.

Невід'ємною частиною роботи Координаційного центру є організація дозвілля та розваг для дітей. Дитяча кімната та бібліотека, які функціонують у центрі, допомагають дітям знайти собі заняття та отримати нові знання та вміння. Також проведення майстер-класів та інших розважальних заходів дозволяє дітям отримати позитивні емоції та зануритися в світ творчості та фантазії.

Однією з найважливіших послуг, яку надає Координаційний центр, є медична допомога та надання ліків. Медичний працівник центру надає послуги з вимірювання артеріального тиску, вимірювання температури тіла, та інші послуги. Також у медичного працівника можна отримати консультацію з різних питань здоров'я та медицини.

Протягом місяця, Координаційний центр при Сватівській міській військовій адміністрації "Луганщина моя" з початку свого відкриття допоміг більше ніж 441 родині з Луганської області, що є дійсно важливим та корисним для цих людей. Центр знаходиться у м. Бровари, Київській області, тому внутрішньо переміщені особи, які потребують допомоги, можуть звернутися до нього за адресою вул. Героїв України, 30. Контактний телефон для довідок: 0938035273.

Для додаткової інформації ви також можете перейти на наш телеграм-канал: https://t.me/svatovehub або сторінку Facebook: https://www.facebook.com/svatovehub.