У жовтні платформа з працевлаштування rоbota.ua запустила для обласних центрів зайнятості проєкт «Гейміфікація». За результатами роботи у цьому місяці Луганська обласна служба зайнятості визнана кращою.

Спеціалісти відділу рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Луганської ОЦЗ активно використовують окремі елементи інтернет-ресурсу «rоbota.ua». За спільною домовленістю служба зайнятості розміщує на цьому сайті актуальні вакансії.

За умовами проєкту «Гейміфікація» обласні центри зайнятості мали більш детально працювати з шукачами, які зацікавилися вакансією: опрацьовувати відгуки кандидатів, змінювати їхній статус на «запрошений», додавати час і дату призначеної співбесіди з роботодавцем або телефонувати кандидату, який підходить роботодавцю тощо.

Проєкт Гейміфікація триватиме три місяця. У жовтні перемогу в ньому отримала Луганська служба зайнятості. Кращих рекрутерів буде визначено також у листопаді та грудні.

Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95, 099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk

- вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr