Фото без опису

Протягом тижня 68 родин з Луганщини отримали допомогу у Координаційному центрі при Сватівський МВА в м. Бровари від Міжнародної організації з міграції (МОМ) у вигляді гігієнічних наборів та зимові набори одягу для дітей від БФ «Карітас Київ».

Працівниками Координаційного центру за тиждень було надано 35 консультацій з питань: пошкодженого/зруйнованого майна; отримання витягів з реєстру територіальної громади (РТГ); з питань соціального захисту населення. На телефон «гарячої лінії» надійшло 39 запитань з нагальних питань, всім запитувачам надано роз`яснення.

В Координаційному центрі функціонує дитяча кімната, у якій можна цікаво провести час займаючись малюванням та граючись у різноманітні ігри, також бажаючі можуть ознайомитися з бібліотекою для дітей та дорослих Координаційного Центру.

18 листопада для дітей з Луганської області було проведено майстер – клас «Паперові фантазії», яку проводив Сватівський відділ культури, молоді та спорту разом з бібліотекаром Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки.

За тиждень медичним працівником було надано консультацію та медичну послугу 21 особі з числа ВПО з Луганської області, які мешкають у м. Бровари, а також 15 людей отримали препарати безрецептурного призначення.

Також, на цьому тижні від організації Міжнародного Медичного Корпусу в Україні працювала психолог Мар’яна Квятковська за консультацією звернулося 5 ВПО.

17 листопада представниками БФ «Право на захист» в приміщенні центру проводилася реєстрація ВПО на грошову допомогу від УВКБ ООН.

Адреса Координаційного центру: Київська область, м. Бровари, вул.. Героїв України, 30. Контактний телефон: 0938035273, Контактний телефон ЦНАП: 0938035276. Графік роботи: вівторок-субота з 10.00 -15.00.