Сватівська міська військова адміністрація висловлює подяку виконавчій директорці благодійного фонду UKRANE POWER#ukrainepower #warinukraine #aidforukraine, нашій землячці, громадській діячці, відомій на Сватівщині ще за часів мирного життя, і просто чудовій дівчині – Яні Малік за підтримку та оперативну допомогу в отриманні оргтехніки для Координаційного центру Сватівської МВА в м. Бровари!

Ми звернулися до пані Яни з проханням про допомогу, і за її активної роботи та підтримки, спеціалісти Центру отримали 8 ноутбуків, які вже використовуються для надання різних видів послуг ВПО Луганської області.

Така взаємодопомога, не дивлячись на тисячі кілометрів, які розділяють нас сьогодні, є ще одним прикладом гуртування українців в тяжкі часи війни в Україні.

Дякуємо за допомогу, разом – до Перемоги!