Завтра Україна та вся цивілізована спільнота світу буде вшановувати пам'ять жертв Голодомору, тих безневинних людей, життя яких забрав штучний голод 1932-1933 років, створений радянською владою.

Традиційно цього дня проводиться Всеукраїнська акція “Запали свічку”

В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. І щороку в Україні у четверту суботу листопада на вшанування тих, хто помер з голоду, запалюють свічки.

Завтра 25 листопада о 16-й годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання. Опісля біля могил, меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору 1932–1933 років, на центральних площах і вулицях міст і сіл України, на підвіконнях осель українці запалюють свічки і лампадки. О 16.00 прийдіть до меморіалу, пам’ятника чи хреста пам’яті жертв голодоморів у вашому місті чи селі, щоби вшанувати пам’ять убитих голодом. А із настанням темряви запаліть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників, нашу віру у майбутнє.

Просимо долучитися до акції «Запали свічку» всіх наших земляків, як в Україні та і за кордоном!

Вшануймо пам’ять невинно загиблих від геноциду – Голодомору 1932-1933 рр.