Джерело: Сватівська Освіта

Щороку в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш, ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

У рамках акції "16 днів проти насильства" практичний психолог Сватівського ліцею № 6 Людмила Тимосевич провела просвітницьке заняття для учнів 5-6 класів «Світ без насильства. Скажемо «Ні!» булінгу». На занятті учні ознайомилися із актуальністю проблеми насильства у світі, зокрема, у шкільному середовищі, його наслідками для дітей і суспільства; навчилися розрізняти види насильства. Говорили про права та рівність людей у світі. Формували нетерпиме ставлення до насильницьких дій та виробили стратегію, аби проявів насильства ставало менше.