Розпочато збір пропозицій від мешканців Сватівської територіальної громади щодо виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Під час засідання топонімічної комісії при Сватівській МВА 15 листопада 2023 року були розглянуті назви вулиць, провулків, площ, майданів сіл Гончарівка, Кругле, Коржове, Маньківка, Новомикільське, Павлівка, Рудівка, Свистунівка, Травневе.

Звертаємося з проханням долучитися до обговорення та надати свої пропозиції щодо нових назв топонімів вищезазначених населених пунктів громади.

До перейменування пропонуються наступні топоніми :

• По селу Гончарівка вул. Крюкова,

• По селу Коржове вул. 1 Травня, вул. 40 років Перемоги,

• По селу Кругле вул. Гагаріна, вул. Тельмана, вул. Жовтнева

• По селу Маньківка вул. Кошового О., вул. Короленка, вул. З. Космодем’янської, вул. Шевцової, вул. Гагаріна, вул. Литовченка, вул. Жукова

• По селу Новомикільське вул. Горького, вул. Гагаріна, вул. Першотравнева, вул. О. Кошевого, вул. Тітова, вул. Мічуріна, вул. Пушкіна, вул. Гракова, вул. Чкалова

• По селу Павлівка вул. Гагаріна

• По селу Рудівка вул. Першотравнева, вул. Калініна, вул. Лисенка, вул. Жовтнева

• По селу Свитунівка вул. 1 Травня

• По селу Травневе вул. Р. Борзило, вул. Будьоного

Пропозиції приймаються до 11 грудня 2023 року на телефонну «гарячу лінію» міської військової адміністрації (т. 093-803-52-87) або на електронну скриньку МВА: mva_zvern@ukr.net

Після завершення збору пропозицій, на громадське обговорення будуть запропоновані варіанти нових назв топонімів населених пунктів громади.