Волонтер - це не професія, а поклик душі. Сьогодні ми з глибокою шаною та щирою подякою вшановуємо людей, які в реаліях війни, допомагають вибороти Перемогу, не зважаючи на ризики, обставини, не шкодуючи власного часу та своїх зусиль.

Дорогі друзі, ми щиро дякуємо за ваш патріотизм та витримку, за сміливість і відвагу, оперативність, вправність і кмітливість. Те, як Ви об’єднуєте, гуртуєте та самоорганізовуєтеся – це приклад для всього світу; як вправно ви налагоджуєте зв’язки та добуваєте необхідне для наших хлопців з ЗСУ, для мирних людей, які тікають від війни, для цивільного населення на деокупованих територіях - це приклад для всіх держав; те, як безстрашно і організовано рятуєте людей на передових лініях фронту, ризикуючи власним життям, – це приклад сміливості української вдачі; а те, з якою любов’ю Ви розповідаєте світовій спільноті про нашу Батьківщину, налагоджуєте комунікативні зв’язки в країнах цивілізованого світу – це приклад щирості і відкритості душі українського народу.

Хай береже Вас Господь у Вашій непростій, небезпечній справі - безмежна подяка Вам за це від українського народу!

Хай ваше завзяття, ваші вміння і навички, які ви здобули в реаліях сьогодення, будуть допомогою і прикладом для згуртування українського суспільства після закінчення жахіть війни, коли прийде час відбудови нашої держави.

Наснаги Вам, удачі, терпіння, витримки і скорішої Перемоги!