Джерело: Дія

Мапа Пунктів незламності переїхала на головний екран застосунку⚡Які ще оновлення в послуги

Готуємося до можливих блекаутів просто зараз — оновили мапу Пунктів незламності в Дії. Щоб українці завжди залишалися на зв’язку, легко користувалися послугою в застосунку, а також вибирали необхідні для них зручності, додали:

👉🏻мапу Пунктів незламності на головний екран застосунку

👉🏻можливість користуватися мапою без завантаження карт

👉🏻фільтри Відчинено зараз, Доступно для людей з інвалідністю та Зручності

👉🏻можливість залишити відгук про стан Пункту

👉🏻рейтинг Пункту незламності

Окей, Діє, розкажи, які фільтри доступні в сервісі?

🔋інтернет

🔋зв’язок

🔋генератор

🔋зарядка

🔋вода

🔋тепло

🔋аптечка

Хоч мапа й доступна онлайн, завантажте її просто зараз, щоб точно мати доступ у разі блекаутів.

📍 З безпекових міркувань Пункти незламності в Херсонській, Донецькій, Запорізькій та Луганській областях не відображатимуться. Також лише частково доступні в Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській.

Заходьте в Дію, користуйтеся мапою та будьте на звʼязку. Переможемо ✊🏻

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України й обласними військовими адміністраціями