Джерело: Сватівська райдержадміністрація - районна військова адміністрація

08 грудня 2023 року у змішаному форматі (онлайн та офлайн) під головуванням заступниці голови облдержадміністрації, голови Обласної координаційної ради Катерини Безгинської відбулось засідання Обласної координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, в якому приймали участь керівництво Сватівської районної військової адміністрації та представники військових адміністрацій Сватівського району.

Обговорено питання про призначення уповноважених осіб (координаторів) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі, про роботу з ветеранами та членами їх сімей. За результатами обговорення затверджено інформаційні матеріали для роботи в умовах військового стану та при деокупації території області.