#ПМГдляВетерана2023

🟢 Ветеран може лікуватися безоплатно не лише в комунальних, а й у приватних медичних закладах. Зараз 68 приватних клінік і лікарів-ФОП мають договір із НСЗУ на надання послуг за пакетом "Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах". Тож консультація лікаря-спеціаліста в таких закладах є безоплатною для пацієнта – за цю послугу платить держава.

Щоб отримати безоплатну медичну допомогу лікаря-спеціаліста в приватній клініці, законтрактованій із НСЗУ, потрібно мати електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Направлення видається на послугу, а не на конкретний заклад. Тож ви можете самостійно вибрати необхідного фахівця у будь-якій лікарні з договором із НСЗУ.

Без направлення можна звертатися до таких спеціалістів:

✔️ психіатр, зокрема, дитячий;

✔️ нарколог;

✔️ гінеколог, у тому числі дитячий;

✔️ педіатр;

✔️ фтизіатр, зокрема, дитячий.

Направлення не потрібне також:

🔘 при зверненні до лікаря, у якого пацієнт із хронічною хворобою перебуває під наглядом;

🔘 при самозверненні у невідкладному стані.

Знайти приватний медзаклад, який має договір із НСЗУ на амбулаторну допомогу, можна:

➡️ за допомогою інформаційного дашборду на сайті НСЗУ за посиланням: https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-contracts. У полі фільтрів оберіть область, групу послуг “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”;

➡️ зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже адресу та контакти лікарні.

Щоб потрапити на прийом до лікаря, зателефонуйте до медзкладу та запишіться на зручний час.

Якщо ви визначили, що приватний медичний центр має договір із НСЗУ за амбулаторним пакетом, але відмовляє вам у безоплатній послузі, – подавайте скаргу до НСЗУ. Як це зробити, читайте тут: http://surl.li/ogqyc.