Сьогодні в Координаційному центрі при Сватівській МВА в м. Бровари відбулася видача гуманітарної допомоги від БФ «Карітас- Київ». За попередніми списками було відібрано 160 родин вразливих категорій з числа внутрішньо переміщених осіб Луганської області. До гуманітарної допомоги входили предмети побуту: одіяло, подушка, постільна білизна та харчовий набір. 141 родина отримала цю допомогу.

Також сьогодні, в рамках раніше укладеного Меморандуму про співпрацю з Бахмутською міською військовою адміністрацією, проводилася видача харчових наборів від БФ «GEM Ukraine» (Global empowerment mission) мешканцям Бахмутської громади, які на даний час тимчасово мешкають у Бориспільському районі. Всього було обслуговано 40 родин.