Джерело: Сватівська Освіта

Протягом листопада-грудня 2023 року у Сватівській громаді відбулися ІІ етап Усеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІ етап мовних конкурсів - ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІV мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Учні Сватівського ліцею №6 взяли активну участь у цих інтелектуальних змаганнях.

Щиро вітаємо переможців предметних олімпіад та мовник конкурсів та висловлюємо вдячність педагогам, які підготували учнів.

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

5 клас

Пархоменко Софія ( вчитель Мороз Н.Ю)

6 клас

Северін Олександр ( вчитель Черномаз Н.П)

7 кл

Загнойко Іван (вчитель Мороз Н.Ю)

8 кл

Павленко Анна ( вчитель Деркач О.А.)

9 кл

Коломієць Кіра (вчитель Черномаз Н.П)

10 кл.

Харківська Яна ( вчитель Статко О.І.)

11 кл

Шевченко Анастасія ( вчитель Горобець О.П.)

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

3 клас

Удовик Олег ( вчитель Мірошниченко О.В.)

4 клас

Погорілий Максим ( вчитель Чабан Т.С.)

5 клас

Пархоменко Софія ( вчитель Мороз Н.Ю)

6 клас

Северін Олександр ( вчитель Черномаз Н.П)

7 кл

Загнойко Іван (вчитель Мороз Н.Ю)

8 кл

Павленко Анна ( вчитель Деркач О.А.)

9 кл

Коломієць Кіра (вчитель Статко О.І.)

10 кл.

Харківська Яна ( вчитель Статко О.І.)

11 кл

Шевченко Анастасія ( вчитель Горобець О.П.)

Переможці ІІ етапу Усеукраїнських предметних олімпіад

Українська мова

7кл

Загнойко Іван ( вчитель Мороз Н.Ю)

8 кл

Загнойко Поліна ( вчитель Деркач О.А.)

9 кл

Коломієць Кіра ( вчитель (Статко О.І.)

10 кл

Почтарьова Марина (вчитель Статко О.І.)

11 кл.

Шевченко Анастасія (вчитель Горобець О.П.)

Математика

7кл

Загнойко Іван (вчитель Василевська О.В.)

8 кл

Либа Дар’я ( вчитель Деркач Р.Л.)

9 кл

Савотченко Анастасія (вчитель Герасименко С.В.)

10 кл

Ціпко Ярослав ( вчитель Герасименко С.В.)

Англійська мова

8 кл.

Пастухова Єва та Павленко Анна ( вчитель Пономарьова Н.Д.)

9 кл

Коломієць Кіра (вчитель Гук М.В.)

10 кл

Ходов Нікіта (вчитель Малафєєва С.А.)

11 кл.

Шевченко Анастасія (вчитель Гук М.В)

Історія

8 кл

Загнойко Поліна (вчитель Рибалко Н.В.)

9 кл

Савотченко Анастасія (вчитель Канівець І.О.)

10 кл

Кошиль Матвій (вчитель Єрмоленко Р.О.)

11 клВ.

Руденко Гліб (вчитель Єрмоленко Р.О.)

Правознавство

9 кл

Мироненко Кіра (вчитель Грабко Н.І.)

10 кл

Цілуйко Поліна (вчитель Єрмоленко Р.О.)

11 кл

Стафійчук Альона (вчитель Єрмоленко Р.О.)

Фізика

7 кл

Загнойко Іван (вчитель Богачук В.В.)

8 кл

Цикалов Тимур (вчитель Богачук В.В.)

9 кл

Коломієць Кіра (вчитель Богачук В.В.)

10 кл

Захарченко Олександр (вчитель Богачук В.В.)

Інформаційні технології

8 кл

Павленко Анна (вчитель Рибалко О.С.)

Хімія

7 кл

Ананченко Ярослава (вчитель Гладун Т.А.)

8 кл

Загнойко Поліна (вчитель Гладун Т.А.)

9 кл

Придатько Тимофій (вчитель Гладун Т.А.)

10 кл

Почтарьова Марина (вчитель Жердєва К.О.)

11 кл

Перепелиця Даніїл (вчитель Гладун Т.А.)

Біологія

8 кл

Загнойко Поліна (вчитель Кайнара О.В.)

9 кл

Савотченко Анастасія (вчитель Кайнара О.В.)

10 кл

Бондар Евеліна (вчитель Кайнара О.В.)

11 кл

Шевченко Анастасія ( вчитель Кайнара О.В.)

Географія

9 кл

Гаркун Юрій (вчитель Романюк Є.В.)

10 кл

Подоляка Богдан (вчитель Романюк Є. В.)