ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Сватівська міська військова адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі - Звіт)  «ПРОГРАМА  ЕКОНОМІЧНОГО, СОЦІАЛЬНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СВАТІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2024-2027 роки» (далі - ДДП).

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Повна назва документа: ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО, СОЦІАЛЬНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СВАТІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2024-2027 роки

Програма визначає мeтy та пріоритeтні напрями дій на 2024-2027 роки щодо забезпечення відновлення та зростання в реальному секторі економіки й на цій основі – поліпшення якості життя населення, максимально можливого зменшення негативних соціально-економічних наслідків, які виникли в Сватівській міській територіальній громаді Луганськоï області, та забезпечення розвитку реального сектору економіки .

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО - 03.01.2024 р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 03.01.2024р по 01.02.2024р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій до Сватівської міської військової адміністрації  Е-mail: svatove@loga.gov.ua   тел.:  +380938035287.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням тимчасової окупації громади та воєнного стану в країні громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування

Е-mail: svatove@loga.gov.ua   тел.:  +380938035287.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Е-mail: svatove@loga.gov.ua   тел.:  +380938035287.

Термін подання зауважень і пропозицій складають 30 днів, тобто тобто з 03.01.202р по 01.02.2024р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної зі здоров'ям населення, що стосується ДДП – Департамент комунальної власності, земельних,

майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації-Луганської обласної військової адміністрації  https:// https://www.eco-lugansk.gov.ua та Сватівська міська військова адміністрація Сватівського району Луганської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Відсутня

Звіт про СЕО програми СЕР 2024-2027 Сватівська громада .pdf