З жовтня 2023 року в Координаційному центрі при Сватівській міській військовій адміністрації в м. Бровари працює новостворений відділ «Центр надання адміністративних послуг». Роботу ЦНАПу забезпечують два адміністратора.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ на сьогодні складається з 15 послуг. Більш детально з переліком адміністративних послуг можна ознайомитись на сайті Сватівської МВА за посиланням: https://svativska-gromada.gov.ua/centr-nadannya.../ .

Також адміністратори відділу за зверненнями мешканців Сватівської територіальної громади проводять актуалізацію даних в Реєстрі територіальної громади, з метою отримання Витягів про місце проживання осіб. Крім того, надаються консультації стосовно подання інформаційних повідомлень в Реєстрі пошкодженого та знищеного нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

!!!Нагадуємо, що у відділі ЦНАП Сватівської МВА працює телефон «гарячої лінії»: 0938035276.