Починаючи з 2004 року, в Україні діє норма щодо проходження фізичної ідентифікації отримувачів пенсій та соціальних виплат, яка здійснюється у відділеннях банку або сервісних центрах Пенсійного фонду України.

🚶‍♂️ Враховуючи дію воєнного стану, фізичний візит до таких установ може бути ускладненим, тому наразі для пенсіонерів-переселенців, які стали ВПО до 24.02.2022, існує можливість пройти ідентифікацію за допомогою відеозв’язку (до 31.03.2024 включно).

🔹 Запис на відеоідентифікацію доступний через вебпортал електронних послуг ПФУ: https://portal.pfu.gov.ua або за телефонами Контакт-центру.

💻 Відеоідентифікація здійснюється протягом 10 робочих днів з моменту подання заяви, але не пізніше ніж за 30 календарних днів. Працівник ПФУ зв'яжеться з вами для узгодження часу та способу проведення ідентифікації.

🤳 Крім того, з метою захисту інтересів малолітніх або неповнолітніх осіб, недієздатних осіб, а також осіб з обмеженою дієздатністю, заяви можуть подавати визначені уповноважені особи: батьки, усиновлювачі, батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, опікуни чи піклувальники.

#пенсіонери #соціальнадопомога #ідентифікація #соціальнівиплати