Фото без опису Фото без опису

Департамент економ. розвитку та зовнішньоеконом. діяльності ЛОДА повідомляє, що з метою працевлаштування внутрішньо переміщених осіб Луганської області, Луганською обласною державною адміністрацією та Представництвом «The HALO Trust» в Україні укладено Меморандум про співпрацю.

В рамках цього Меморандуму затверджено План проведення рекрутингових заходів Представництвом «The HALO Trust» в Україні у гуманітарних хабах для ВПО Луганщини в різних регіонах України на І квартал 2024 року. В заходах також приймуть участь працівники Луганської обласної служби зайнятості.

У І кварталі 2024 року заплановано провести 7 рекрутингових заходів на посаду «Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів» у містах Харків, Київ та Київській області.

Перший захід вже відбувся сьогодні у м. Бровари в якому прийняли участь 22 внутрішньо переміщені особи з Луганщини, які зареєстровані в гуманітарному хабі Сватівська міська військова адміністрація.

Начальник Сватівської міської військової адміністрації Олександр Міткевич привітав учасників та зазначив, що на сьогодні практично вся Луганщина окупована. Постійні обстріли, військові дії на територіях громад – ми можемо тільки уявити скільки небезпечних об’єктів, мін, снарядів, предметів залишає по собі ворог! У Сватівської громади був досвід з питання розмінування території, коли у 2015 році була диверсія та підрив військових складів, розташовуваних на території громади. І саме представництво міжнародного гуманітарного розмінування спільно з місцевими підрозділами ДСНС декілька років вели роботу щодо виявлення та знешкодження боєприпасів. З огляду на те, що питома вага території району це сільськогосподарські землі, вважаю, що найголовнішим видом сільськогосподарських робіт після деокупації буде розмінування земель аграрного сектора, на яких велися та ведуться зараз активні бойові дії. Це убезпечить працівників аграрного сектору від надзвичайних ситуацій та збереже життя наших людей. Фахівці з досвідом роботи, дуже потрібні на деокупованих територіях і будуть потрібні нам на Луганщині після деокупації.

Тетяна Мелащенко, керівник групи підбору та адаптації персоналу Представництва Хало Траст в Україні розповіла про критерії відбору працівників на посаду «Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів», умови роботи та оплати праці.

Представники відділу тренінгів Представництва Хало Траст в Україні розповіли як на практиці проводяться роботи.

За підсумками заходу 3 особи заповнили анкети для проходження співбесід.

🇺🇦Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом – кожен на своєму фронті.

#Вірю_в_ЗСУ #Разом_до_Перемоги Артем Лисогор