Фото без опису Фото без опису

До Дня Соборності України, який будемо відзначати 22 січня, у Координаційному Центрі при Сватівській МВА в м. Бровари сьогодні провели майстер-клас з бісероплетіння. Пані Олеся навчала дівчаток ВПО з Луганщини мистецтву плетіння виробів з бісеру. Плели брелки для ключів в патріотичних жовто-блакитних кольорах, згадували безтурботне життя без війни, співали «Ой, у лузі червона калина…».

На згадку про захід в кишені кожного учасника майстер-класу буде лежати жовто-блакитне сердечко з бісеру, як символ єдності та любові до нашої України!

Сватівська МВА та ВПО з Луганщини висловлюють щиру вдячність пані Олесі та #Українськамиротворчашкола https://www.facebook.com/groups/662001413919901/ за співпрацю, допомогу та підтримку громад, які тимчасово знаходяться під окупацією рф! Саме такі заходи гуртують людей,а залучення підростаючого покіління до заходів патріотичної тематики є запорукою формування свідомого громадянського суспільства нашої держави в майбутньому!

Фото без опису Фото без опису