Протягом тижня 179 родин з Луганщини отримали продуктові набори від фонду Ріната Ахметова та БФ «Ротарі Клуб». 165 родин отримали напої «Coca - Cola». 11 родин ВПО з Луганської області отримали гуманітарну допомогу у вигляді непродовольчих наборів ( підгузки та набори дитячого одягу різних вікових груп).

Працівниками Координаційного центру за тиждень було надано понад 20 консультацій з питань пошкодженого/зруйнованого майна; отримання витягів з реєстру територіальної громади (РТГ); з питань соціального захисту населення та інших питань. На телефон «гарячої лінії» було надано 34 роз’яснень з нагальних питань. Дитячу кімнату та бібліотеку протягом тижня відвідало 8 ВПО. Онлайн консультацію від юриста БФ «Рокада» отримали 3 ВПО. Медичним працівником було надано консультацію та медичну послугу 10 особам з числа ВПО, також 14 ВПО з Луганської області отримали ліки. Традиційний суботній кінопоказ відвідали 19 осіб з числа ВПО.

Адреса Координаційного центру: Київська область, м. Бровари, вул.. Героїв України, 30. Контактний телефон: 0938035273, Контактний телефон ЦНАП: 0938035276. Графік роботи: вівторок-субота з 10.00 -15.00.