Начальник Сватівської МВА Олександр МІТКЕВИЧ від імені Сватівської громади відзначив Подякою волонтера з Херсонщини Максима РЕВЕГУ.

Започаткована у 2023 році надійна співпраця та міцна дружба між Сватівською громадою та волонтерським рухом півдня України дала наглядний результат роботи та єднання.

Завдяки співпраці Регіональної Асоціації Територіальних Громад (м. Миколаїв) в особі президента Дениса ЗОЛОТУХІНА та Міжнародного волонтерського центру 4UA з чеськими партнерами, а саме: чеською компанією Allianz, благодійною організацією POMOC UKRAJINE, за сприяння Посольства України у Чеській Республіці та з допомогою волонтерів Максима РЕВЕГИ, Юрія ЦЕПЕЛЕВА дітям -сиротам, дітям позбавленним батьківської опіки, а також учням КЗ «Сватівській ліцей №6» - переможцям учнівських олімпіад і спортивних змагань, будуть передані ноутбуки та монітори для покращення організації дистанційної форми освітнього процесу.