Джерело: Броварська міська рада

Сьогодні, 27 лютого, були підписані Меморандуми про співпрацю між виконавчим комітетом Броварської міської ради, Марківською селищною військовою адміністрацією Старобільського району Луганської області та Сватівською міською військовою адміністрацією Сватівського району Луганської області.

Предметом співпраці є організація роботи щодо задоволення потреб населення, а саме забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб.

У разі виникнення необхідності розміщення внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Марківської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області та Сватівської міської територіальної громади Сватівського району Луганської області, Броварська територіальна громада зобов'язується розглянути питання щодо надання такої можливості (за наявності вільного тимчасового житла) на території Броварської міської територіальної громади.

Підписантами Меморандумів стали міський голова Ігор Сапожко, начальник Марківської селищної військової адміністрації Олександр Череватий та начальник Сватівської міської військової адміністрації Олександр Міткевич.