За Комплексною програмою підтримки Захисників та Захисниць України та членів їх сімей на 2024 рік одноразову матеріальну допомогу надано 117 мешканцям Сєвєродонецької громади.

Так, 18 особам з числа мобілізованих або тих, хто добровільно пішов служити до лав ЗСУ під час впровадження воєнного стану в Україні, загалом перераховано 360 000 гривень.

72 Захисники і Захисниці, які є учасниками бойових дій у період запровадження воєнного стану в Україні, отримали допомогу на загальну суму 1 080 000 гривень.

22 Захисникам та Захисницям, які під час проходження служби у період запровадження воєнного стану в Україні зазнали поранень і продовжують служити, надано допомогу по 25 000 гривень кожному.

Таку ж суму виплачено кожному з чотирьох військовослужбовців, які під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану в Україні отримали поранення і яким встановлено інвалідність.

Одноразову матеріальну допомогу отримала й родина загиблого Захисника на загальну суму 15 000 гривень.