100 родин ВПО з Луганщини отримали гуманітарну допомогу;

Працівниками Центру надано понад 36 консультацій з нагальних питань, у тому числі на телефон «гарячої лінії». Адміністратор ЦНАПу за тиждень проконсультував 9 ВПО з питань оновлення та внесення даних до реєстру РТГ та порядку подання повідомлень до реєстру пошкодженого або зруйнованого майна. Також було актуалізовано дані в реєстрі РТГ по 8 особам.

За медичною послугою до хабу звернулися 17 осіб та 12 ВПО отримали безкоштовні ліки.

Юристом БФ «Рокада» проведено захід для ВПО щодо роз’яснення змін в законодавстві про призначення державної допомоги на проживання ВПО, захід відвідали 26 ВПО.

Дитячу кімнату відвідали 7 дітей. Відділом культури молоді та спорту Сватівської міської ради спільно з в.о. директора Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки було проведено майстер клас до 8 березня на тему « Весняні квіти для мами» а також проведено курси цифрової грамотності на які прийшли 13 ВПО.

Адреса Координаційного центру: Київська область, м. Бровари, вул. Героїв України, 30, телефон: 0938035273, телефон ЦНАП: 0938035276.

Графік роботи: вівторок-субота з 10.00 -15.00.